Yeni Mağaza Rehberi


Nasıl üye olurum?

hepsimemleketten.com üyeliği ücretsizdir. Sadece birkaç dakika içerisinde siteye üye olabilirsiniz. Mağaza açmak istiyorum butonuna basarak gerekli bilgilerinizi girip kısa süre içersinde ürün satmaya başlayabilirsiniz.Üye olduktan sonra mağaza onayınız yapılıncaya kadar ürün eklemeniz mümkün değilidir.Ayrıca Üye olduktan sonra üyelik şifreniz ile girip  mağaza ayarlarınızı yapmanız gerekmektedir.


Önemli Not: Üyelik formu doldurulduktan sonra hepsimemleketten.com ihtiyaç hissederse "Mağaza Açılışı Gerekli  Doküman Listesi"nde yer alan evrakların, tam ve eksiksiz olarak hepsimemleketten.com adresine gönderilmesini talep edebilir. Bu durumda evraklar incelenip onaylandıktan sonra Mağaza ürün satışına başlayabilir.

Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyeceğim?

Mağaza Destek Merkezi üst menüsündeki Bilgilerim başlığının altında yer alan Üyelik Bilgilerimi Güncelle bölümünden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edeceğim?

Üyeliğinizi geçici bir süreyle kullanmayacaksanız kapatmayıp daha sonra hepsimemleketten.com'dan satışa kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 
hepsimemleketten.com üyeliğinizi, Mağaza Destek Merkezi menüsündeki Bilgilerim başlığının altında yer alan 
Üyeliğimi İptal Et sekmesinden iptal edebilirsiniz.

Şifremi nasıl değiştiririm?

Şifrenizi, Mağaza Destek Merkezi menüsündeki Bilgilerim başlığının altında yer alan Şifre Değiştir sekmesinden değiştirebilirsiniz. Belirlediğiniz şifreniz;

En az 6, en fazla 15 karakterden oluşmalı,
Sadece rakamlardan oluşmamalı,
Türkçe karakterler bulunmamalı,
Kullanıcı adı ile aynı 4 veya daha fazla ardışık karakter bulunmamalı,
Aynı karakterden art arda 3 veya daha fazla yer almamalıdır.
Şifrede büyük, küçük harf hassasiyeti vardır. Lütfen üye girişi yaparken Caps lock tuşunun açık olup olmadığını kontrol edin.
Belirlediğiniz şifrede !, @, $, %, ^, &, * gibi karakterler yer alabilir.

Kargo hakkında önemli ipuçları

Eğer satışını yaptığınız ürünün kargo ücreti yüksek ise bunu önceden müşteri ile paylaşmanız veya ürün açıklamalarında belirtmeniz, sonrasında gelebilecek şikayetlerin önüne geçecektir.
Kargo firmasını, ürünün bulunduğu yere çağırmanız kargo maliyetinin artmasına neden olacaktır.