Ödeme Seçenekleri


Birden fazla ödeme seçeneğini birleştirerek ödeme yapabilir miyim?

Ürün satın alması sırasında birden fazla ödeme seçeneğini birleştirerek ödeme yapamazsınız.Farklı kredi kartlarıyla tek bir ödeme yapılamaz.  

CVV (CVC2) Numaram silinmiş. Nereden bulabilirim?

CVV numaranızı bankanızdan öğrenebilirsiniz.

Kredi kartımdan isteğim dışında tahsilat yapılabilir mi?

hepsimemleketten.com'da alışveriş yaparken kulandığınız karta ait  bilgiler, hepsimemleketten.com'da saklanmaz. Bu nedenle kartınız bilginiz dışında kullanılamaz.


Mağaza siparişi onaylamadı, para iadesi ne zaman yapılır?

İade tutarı, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

Mağaza siparişimi reddetti. Ücret iadesi ne zaman yapılır?

Ücret iadesi, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

Nasıl ödeme yapacağım? 

- Sepetim sayfasından satın almak istediğiniz ürünleri seçtikten sonra Alışverişi Tamamla butonuna basın. 

(Eğer tek bir ürün satın alacaksanız ürün detay sayfasındaki Hemen Al butonuna basabilirsiniz.)

-Siparişinizin ve faturanızın gönderilmesini istediğiniz adresleri seçin veya yeni bir adres girin.  

- Ödemeyi kredi kartı, banka kartı, sanal kart,ile gerçekleştirebilirsiniz. hepsimemleketten.com'da kapıda ödeme seçeneği bulunmaz.

- Kart  bilgilerinizi girip alışverişinizi tamamlayın.  

Satın aldığım ürünün fiyatı düştü. Fiyat farkını almak istiyorum, ne yapmalıyım?

Satın aldığınız ürünlerin fiyatları, hepsimemleketten.com tarafından değil, satıcı mağazalar tarafından belirlenir. Ürün fiyatlarındaki değişiklikler, mağazaların ücretlendirme politikası ve kampanya dönemleriyle ilgilidir.Bu nedenle aynı markaya ait, ancak farklı tarihlerde satışa sunulan ürünlerde fiyat farklılıkları olabilir. Ürünün fiyatının değişmesi durumunda  aradaki fark ödenmez.

Taksit işlemlerinde vade farkı alınır mı?

Vade farkı, bankanızın taksit seçeneklerine göre bankanız tarafından alınır. Ödeme sayfasında kart bilgilerini girdikten sonra çıkan taksit seçeneklerinden vade farkını görebilirsiniz.


Taksitli alışverişimin iadesi nasıl yapılır?

Taksitli yapılan alışverişlerin iadeleri, banka prosedürleri gereği, taksit süresi ve ilgili taksit tutarlarına göre yapılır. Taksitli siparişlerde iade yapıldığında kartınıza tek seferde ödeme yapılarak toplam işlem tutarı kadar limit açılır. Banka işlem ve süreçlerine göre ekstrenizde artı/eksi bakiye olarak görebilirsiniz.


Ödeme seçenekleri nelerdir?

hepsimemleketten.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, ile gerçekleştirebiliceğiniz gibi havele/eft yaparak ödemenizi yapabilirsiniz.